bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Sport

  • 7 września 2012
  • 28 września 2012
  • wyświetleń: 1550

Hannu Lepistoe odwiedzi Szczyrk

To będzie wyjątkowe wydarzenie w świecie sportów zimowych! Słynny fiński trener Hannu Lepistoe, były szkoleniowiec Adama Małysza, odwiedzi Szkołę Mistrzostwa Sportowego Szczyrk w Buczkowicach. Podczas kilkudniowej wizyty zaplanowano m.in. konsultacje szkoleniowe wybitnego trenera z uczniami szkoły.

Hannu Lepistoe
Hannu Lepistoe pojawi się w Szczyrku


Jeden z najlepszych trenerów w skokach narciarskich pozytywnie odpowiedział na zaproszenie szczyrkowskiej placówki i będzie gościem w naszym regionie w pierwszej połowie października (prawdopodobnie w dniach 8-12 października).

W ramach wizyty Hannu Lepistoe w Beskidach przewidziano m.in. konferencję prasową oraz udział szkoleniowca w treningach uczniów Szkoły Mistrzostwa Sportowego Szczyrk, co będzie dla młodych adeptów skoków narciarskich nie tylko niezapomnianym przeżyciem, ale i doskonałą motywacją do dalszego podnoszenia swoich umiejętności.

Hannu Lepistoe to postać wybitna w skokach narciarskich. Pod opieką trenerską Fina największe sukcesy w karierze odnosili tak wybitni skoczkowie, jak Matti Nykanen czy Janne Ahonen. Lepistoe był również przez dwa lata szkoleniowcem polskiej kadry skoczków, a od 2009 roku indywidualnym trenerem Adama Małysza, którego doprowadził do medali Igrzysk Olimpijskich w Vancouver. W swojej karierze trenerskiej uczestniczył w wielu najważniejszych imprezach narciarskich, do dziś skokami narciarskimi zajmuje się jako komentator telewizyjny.

adv / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.