Reklama

Sport

  • 1 marca 2021
  • wyświetleń: 3851

Baseny w Wodnym Parku Tychy znów działają!

Materiał partnera:

Po SPA Książęcym i Saunach Książęcych kolejna strefa Wodnego Parku Tychy wznowiła działalność. Od 1 marca działa Strefa Sportowa, obejmująca 25-metrowy basen pływacki oraz basen z ruchomym dnem - doskonały m.in. do nauki pływania.

Wodny Park Tychy
Strefa Sportowa w Wodnym Parku Tychy już działa! · fot. Wodny Park Tychy


Strefa Sportowa czynna jest codziennie od 9.00 do 21.00. W obiekcie obowiązuje reżim sanitarny - w strefie wejścia i szatniach należy zasłaniać nos i usta maseczką, obowiązuje 1,5-metrowy dystans, a pracownicy zachęcają do płatności bezgotówkowych lub do zakupu biletów przez internet.

Od 6 lutego w tyskim obiekcie ponownie działa też SPA Książęce (z floatingiem, skałą wulkaniczną Ganbanyoku i kąpielami balneologicznymi), a od 20 lutego po przerwie spowodowanej obostrzeniami rządowymi działalność wznowiły Sauny Książęce z Łaźniami Piwnymi.

Wodny Park Tychy
Można korzystać z basenów pływackich


Zgodnie z zapisami rozporządzenia Premiera RP - pozostałe strefy, w tym Strefa Rekreacji z basenem ze sztuczną falą, strefą dziecięcą, basenem zewnętrznym czy zjeżdżalniami, pozostają nieczynne.

Wodny Park Tychy

43-100 Tychy
ul. Sikorskiego 20

tel. +48 32 438 88 35
tel. +48 32 438 88 31
tel. +48 32 438 88 39Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodny Park Tychy" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wodny Park Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodny Park Tychy" podaj