Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Sport

  • 24 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 1577

BKS Aluprof w OrlenLidze

Nie PlusLiga Kobiet, jak to było do tej pory, a OrlenLiga. Tak właśnie nazywać się będzie najwyższy szczebel ligowy w kobiecej siatkówce.

Wielu z Was zapewne zastanawiało się przez ostatnie dni nad nowym czerwonym logo, które pojawiło się na naszej stronie. Otóż najwyższy czas poinformować, że PlusLiga Kobiet przeszła już do historii. Od sezonu 2012/2013 przez cztery najbliższe lata najlepsza siatkarka liga kobiet w Polsce będzie nosiła nazwę OrlenLigi. Tytularnym sponsorem ligi został bowiem PKN Orlen S.A.

Nazwa PlusLiga Kobiet obowiązywała od 2008-2012 roku. Nazwa ta okazała się szczęśliwa dla bielskich siatkarek, które pod tym właśnie ligowym szyldem przez cztery lata zdobyły wszystko, co na ligowych parkietach było do zdobycia. W 2009 roku BKS Aluprof zdobył srebrny medal mistrzostw Polski i Puchar Polski. W 2010 r. SuperPuchar Polski i mistrzostwo Polski, a w 2011 r. brązowy medal mistrzostw naszego kraju.

Oby OrlenLiga była dla BKS Aluprof równie szczęśliwa!

new / bielsko.info, źródło: BKS Profi Credit Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.