bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Sport

  • 7 sierpnia 2012
  • 16 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 4746

Prezentacja Górali - zdjęcia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park w Bielsku-Białej było miejscem szczególnego wydarzenia - oficjalnej prezentacji zespołu Podbeskidzia przed nowym sezonem. Dopisali kibice, co jasno pokazało sens tego typu przedsięwzięć, umożliwiających sympatykom Górali bezpośrednie spotkanie z ich ulubieńcami.

Podbeskidzie
Prezentacja Podbeskidzia · fot. K. Dzierżawa / tspodbeskidzie.pl


Już po godzinie 17.00, gdy na parkingu zaczęli gromadzić się kibice. Była to pozytywna odpowiedź na zaproszenie do wspólnego zdjęcia w ramach akcji „Daj się sfotografować z piłkarzami Podbeskidzia”. Po kilkuminutowym oczekiwaniu wykonane wspólne fotografie, której efekty zobaczymy niebawem. Wszyscy zgromadzeni wypuścili również w niebo setki czerwonych baloników na znak wsparcia dla drużyny TS Podbeskidzie, rozpoczynającej w najbliższy weekend rozgrywki sezonu 2012/2013 w T-Mobile Ekstraklasie.

Prezentacja drużyny Podbeskidzia w Gemini


W dalszej kolejności impreza przeniosła się na I piętro Gemini Park, naprzeciwko Cinema City. Na specjalnie ustawionej scenie, przy towarzyszącym „Janosiku”, pojawił się znany komentator sportowy Bożydar Iwanow, który w znakomitym stylu poprowadził całą prezentację. W pierwszej jej części piłkarze wcielili się w role... modelów. Na wybiegu pojawili się: Mariusz Sacha, Bartłomiej Konieczny, Mateusz Bąk, Liran Cohen, Fabian Pawela, Richard Zajac, Juraj Dancik, Marek Sokołowski oraz Krzysztof Król.

W pokazie wzięły udział również towarzyszki życia kilku naszych zawodników. A towarzyszyły im dzieci wybrane podczas niedawnego castingu w Gemini Park. Piłkarze, zarówno w strojach eleganckich, jak i sportowych, świetnie spisali się w nietypowej roli i pokazali kibicom nieco inne oblicze.

Krótkim przerywnikiem był występ cheerleaderek szkoły tańca Cubana, stanowiący doskonałe wprowadzenie do oficjalnej części prezentacji. Na scenie kolejne pojawili się bramkarze, obrońcy, pomocnicy i napastnicy Podbeskidzia, którzy z uśmiechem na ustach odpowiadali na pytania prowadzącego, a wreszcie sztab szkoleniowy bielskiego zespołu. Nowym zawodnikom koszulki meczowe wręczali: Prezydent Miasta Bielska-Białej Jacek Krywult, właściciel Gemini Park Rafał Sonik, Prezes Aqua S.A. Piotr Dudek oraz Dyrektor Pośrednictwa Finansowego „Kredyty-Chwilówki” Łukasz Szal.

W swoim wystąpieniu Prezydent Bielska-Białej Jacek Krywult odniósł się m.in. do trwającej już budowy nowego obiektu i siły całej drużyny Podbeskidzia. Z kolei przedsiębiorca, sportowiec i filantrop Rafał Sonik podkreślił, że najistotniejszym aspektem dla każdego sportowca, w tym również piłkarzy, jest pasja i hart ducha.

Po części oficjalnej piłkarze tradycyjnie wyszli do kibiców - na wspólne, pamiątkowe zdjęcia i niezliczone rozmowy oraz autografy. W pewnym stopniu była to forma podziękowania za świetną frekwencję i gromkie śpiewy towarzyszące prezentacji „Jesień 2012”. Taka prezentacja to zapowiedź - miejmy nadzieję - udanego sezonu w wykonaniu Górali.

adv / bielsko.info, źródło: TS Podbeskidzie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.