Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Sport

  • 6 sierpnia 2012
  • 10 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 3159

Lotos-Subaru na Podkarpaciu

Reprezentanci LOTOS - Subaru Poland Rally Team dobrze rozpoczęli 21. Rajd Rzeszowski, utrzymując równe, szybkie tempo podczas pierwszej piątkowej pętli.

Wojciech Chuchała i Kamil Heller
Wojciech Chuchała i Kamil Heller


Lotos - Subaru Poland Rally Team
Lotos - Subaru Poland Rally Team


Lotos - Subaru Poland Rally Team
Lotos - Subaru Poland Rally Team


Przyniosło to wymierne efekty, bowiem po czterech odcinkach specjalnych Wojtek Chuchała i Kamil Heller uplasowali się na piątym miejscu w „generalce”, zarówno w polskim i słowackim czempionacie, jak i w cyklu CEZ-FIA. Zawodnicy L-SPRT objęli również zdecydowane prowadzenie w grupie N we wszystkich trzech klasyfikacjach.

- Nie jechałem na tej pętli jak wirtuoz i nie ustrzegłem się kilku błędów, ale było świetnie z perspektywy funu z jazdy. Samochód stawiało bokiem i wykorzystywaliśmy całą szerokość drogi. Czasowo wyszło to okej, ale na pewno możemy się jeszcze poprawić i postaramy się to zrobić na drugiej pętli. Szkoda, że odpadł Łukasz Habaj, bo zapowiadała się ciekawa rywalizacja w grupie N - mówił Wojtek Chuchała.

- Pierwszy odcinek pojechaliśmy dość spokojnie, bo było bardzo ślisko, nie brakowało także podbić i innych trudnych miejsc. Później powoli się rozkręcaliśmy, więc ta pętla była rozgrzewką. Trochę zmieniliśmy także ustawienia naszego STI, spisującego się perfekcyjnie na tych wymagających oesach - dodał Kamil Heller.

adv / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.