bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 26 listopada 2020
  • 5 grudnia 2020
  • wyświetleń: 1713

Super Paka dla Dzieciaka - Mikołajkowy Bieg Charytatywny

Za nami:

Mikołajkowy Bieg Charytatywny w ramach akcji Super Paka dla Dzieciaka w tym roku indywidualnie! Wydarzenie odbędzie się już 5 grudnia w Bielsku-Białej. To czwarta edycja biegu organizowanego przez bielską Fundację Imperium Sportu. Zebrane podczas akcji pieniądze zostaną przeznaczone na paczki świąteczne dla podopiecznych Fundacji.

super paka dla dzieciaka


Aby wziąć udział, już teraz należy zapisać się na stronie internetowej www.dostartu.pl. Bieg odbędzie się 5 grudnia i tego właśnie dnia w godzinach 10.00-16.00 należy pojawić się w biurze zawodów - w Parku w Dechę w Gemini Park Bielsko-Biała, aby odebrać pakiet startowy i mapkę biegu. Trasę można pokonać indywidualnie lub z rodziną. Będzie ona przygotowana również dla dzieci.

Trasa poprowadzi od Gemini Park Bielsko-Biała ulicą Piaskową, wzdłuż potoku Straconka do Bulwarów Straceńskich i z powrotem, w sumie to 5 km. Bieg należy zarejestrować za pomocą zegarka lub aplikacji i po okazaniu treningu odebrać w biurze zawodów symboliczny medal za udział. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne. Podczas całej imprezy fundacja będzie prowadziła zbiórkę na swoje cele. Zebrane fundusze posłużą do przygotowania paczek świątecznych dla podopiecznych Fundacji.

Imperium Sportu chce tym wydarzeniem popularyzować bieganie jako element zdrowego i aktywnego trybu życia, promować aktywny wypoczynek, integrować grupy społeczne i zbierać fundusze. Fundacja pomaga dzieciom z trudnych rodzin i młodym ludziom uzdolnionym sportowo. Dla tych pierwszych tworzy w fundacji drugi dom, ucząc je wszystkiego, co piękne i dobre. Zapewnia też swoim podopiecznym posiłki, plany remontów domów i ich wykonanie, a także rozwój przez sport.

Akcję Super Paka dla Dzieciaka wspiera miasto Bielsko-Biała.

ar / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.