bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 15 października 2020
  • 22 października 2020
  • wyświetleń: 1667

Bielsko-Biała Nocą - bieg na orientację dla całych rodzin

Za nami:

22 października odbędą się kolejne w tym roku miejskie zawody w biegu na orientację z cyklu Bielsko-Biała Nocą. Będzie to już ich drugi etap.

Bielsko białą nocą


Bielsko-Biała Nocą to nie tylko zawody, to przede wszystkim świetna zabawa dla osób w różnym wieku i okazja do aktywnie spędzonego wieczoru. Terenem pierwszych tegorocznych zawodów będą Mikuszowice Śląskie.

Podobnie, jak na dotychczasowych biegach, mapy i trasy będą przygotowane zarówno dla biegaczy, którzy już mają doświadczenie w orientacji sportowej, jak i dla tych, którzy chcą spróbować biegania z mapą. Oddzielna trasa przewidziana jest zawsze dla zespołów rodzinnych z dziećmi do lat 12.

Tym razem centrum zawodów zlokalizowane będzie na terenie Ośrodka ZHP przy ul. Dębowiec 17. Start pierwszych zawodników od godz. 17.30.

W tym roku ze względu na COVID-19 nie będzie możliwości zgłaszania się bezpośrednio przed zawodami. Zgłoszenia są prowadzone tylko elektronicznie. Szczegóły dotyczące zawodów oraz formularz zgłoszeniowy na stronie www.bielskobialanoca.pl.

Organizatorami zawodów są Klub Sportowo-Rekreacyjny TKKF Beskidek i Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

bielsko biała nocą

ar / bielsko.info, źródło: BBOSiR Bielsko-Biała, Pełna Kultura

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.