Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Sport

  • 20 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 664

Dominik Frelek nowym nabytkiem Podbeskidzia Bielsko-Biała

Dominik Frelek, 18-letni pomocnik dołączył do Podbeskidzia Bielsko-Biała na zasadzie transferu definitywnego. Z "Góralami" związał się kontraktem do końca czerwca 2023 roku.

Dominik Frelek nowym nabytkiem Podbeskidzia Bielsko-Biała
Dominik Frelek nowym nabytkiem Podbeskidzia Bielsko-Biała · fot. Podbeskidzie Bielsko-Biała


Frelek poprzedni sezon spędził w Olimpii Grudziądz, gdzie zbierał bardzo dobre recenzje za swoją grę. Defensywny pomocnik zagrał w 28 meczach sezonu 2019/20 Fortuna 1 Ligi.

Dominik Frelek jest wychowankiem Stali Grudziądz. Swoją karierą kontynuował potem m.in. w młodzieżowych drużynach Jagiellonii Białystok. Gra w Podbeskidziu będzie szansą na debiut w Ekstraklasie, gdzie będzie mógł występować ze statusem młodzieżowca. Na koszulkę Dominik wybrał numer 44.

- W nowej drużynie chciałbym grać jak najwięcej i to jest mój cel indywidualny, jaki stawiam przed sobą, z Podbeskidziem, jako zespół, chciałbym powalczyć o jak najlepszy wynik w Ekstraklasie. Podbeskidzie stawia na młodych zawodników, co pokazało w poprzednim sezonie w pierwszej lidze, a przy tym gra naprawdę ładną piłkę - dlatego dziś jestem tutaj, a nie w innym klubie - powiedział nowy zawodnik TSP

mp / bielsko.info, źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.