bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Sport

  • 6 lipca 2020
  • wyświetleń: 1013

Biegali mimo epidemii. Lekkoatletyczne czwartki za nami

Zakończyła się wiosenna edycja bielskich czwartków lekkoatletycznych. W trzech wiosennych imprezach rozegranych od czerwca do lipca wystartowało w sumie ponad 300 dzieci.

Biegali mimo epidemii. Lekkoatletyczne czwartki za nami
Biegali mimo epidemii. Lekkoatletyczne czwartki za nami · fot. Michał Dębowski


Mimo epidemii frekwencja na zawodach była wysoka, a rywalizacja zacięta. Uzyskano kilka bardzo wartościowych rezultatów. Na przykład Wiktoria Biskup ze szkoły nr 26 z bielskiej Straconki przebiegła 300 m w 45 sekund, natomiast Patrycja Krzesak z Korbielowa pokonała w skoku w dal granicę 5 metrów. Duże emocje i oklaski od publiczności podczas ostatniej imprezy zyskał najmłodszy ośmioletni uczestnik, który pokonał dystans 1000 m. Bielskie czwartki lekkoatletyczne są prawdziwym wprowadzeniem do aktywnego życia.

Tegoroczne zawody pierwszy raz w historii nie zakończyły się wyjazdem najlepszych na Finał Ogólnopolskich Czwartków do Łodzi. Jednak nic straconego, ponieważ istnieje szansa, że odbędzie się on we wrześniu.

Bielskie czwartki na pewno wrócą po wakacjach do Wapienicy. Imprezę organizuje klub Sprint Bielsko-Biała, przy współpracy z Urzędem Miejskim i Bielsko-Bialskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.

mp / bielsko.info, źródło: Materiały prasowe

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.