bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 3 lipca 2012
  • wyświetleń: 3500

Siatkarki BKS rozpoczęły treningi

Siatkarki BKS Aluprof wróciły po urlopach i mają już za sobą pierwszy trening.

BKS Aluprof, trening
Siatkarki BKS Aluprof mają już za sobą pierwszy trening. · fot. siatkowka.bks.bielsko.pl


Dziesięć siatkarek wzięło udział w pierwszym treningu BKS Aluprof po przerwie urlopowej. Z szerokiego składu bielskiego zespołu zabrakło jedynie Joanny Wołosz, która wraz z reprezentacją Polski zagra w Rosji w turnieju o Puchar Borysa Jelcyna, Gabrieli Wojtowicz, która dochodzi do siebie po kontuzji oraz dwóch Czeszek, a więc Heleny Horki i Milady Spalovej-Bergrovej, które dołączą do zespołu jeszcze w tym tygodniu.

Wśród dziesiątki trenujących na hali była także znana z występów w Bielsku-Białej Iwona Waligóra. Dla fanów tej sympatycznej siatkarki mamy jednak złą wiadomość: trening Iwony Waligóry z BKS Aluprof nie oznacza jednak jej powrotu do drużyny. 27-letnia przyjmująca dzięki zajęciom z bielską drużyną chce się dobrze przygotować do kolejnego sezonu.Jak to zwykle bywa na pierwszych zajęciach odbyła się krótka prezentacja sztabu szkoleniowego z trenerem Wiesławem Popikiem na czele. Siatkarki zostały przywitane przez dyrektora klubu Ryszarda Bortliczka, który życzył zawodniczkom zdrowia i sukcesów sportowych w nadchodzącym sezonie. Po krótkim omówieniu spraw organizacyjnych zespół przejął Michał Wilk, trener przygotowania fizycznego, który serią ćwiczeń wprowadził drużynę w nowy sezon.

Przez blisko dwa miesiące siatkarki będą trenować w Bielsku-Białej. Pod koniec sierpnia zespół uda się na obóz do Kielnarowej.

new / bielsko.info
źródło: BKS Profi Credit Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.