bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 19 czerwca 2020
  • wyświetleń: 1199

Michał Haratyk zajął drugie miejsce w Orlen TVP Sport Cup

Zawodnik Sprintu Bielsko-Biała kulomiot Michał Haratyk zajął drugie miejsce w mityngu z cyklu Lekkoatletyczne czwartki - Orlen TVP Sport Cup. Były to pierwsze zawody polskich lekkoatletów po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa.

michał haratyk
fot. PZLA


Rywalizację kulomiotów pod siedzibą Telewizji Polskiej wygrał z dobrym wynikiem 20,92 m Konrad Bukowiecki. Tuż za nim z rezultatem 20,54 uplasował się Michał Haratyk.

- Początek był trochę nerwowy, ale czułem się naprawdę bardzo dobrze. 20,92 to fajny wynik, szczególnie, że uzyskany po tak dziwnym czasie. Dopiero wróciłem ze zgrupowania w Karpaczu, czyli pierwszego normalnego obozu od kilkunastu tygodni. W tych okolicznościach nie mogę nie być zadowolony z wyniku, jaki osiągnąłem - powiedział Konrad Bukowiecki w komunikacie Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

W drugim etapie cyklu zawodów 25 czerwca zmierzą się tyczkarze. Na starcie staną m.in. Piotr Lisek i Paweł Wojciechowski.

Te wyjątkowe mityngi odbywać się będą co tydzień w siedzibie Telewizji Polskiej w Warszawie. Zainteresowanym przypominamy, ze transmisja z zawodów prowadzona jest m.in. o godz. 17.00 w TVP Sport.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.