bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 28 czerwca 2012
  • 9 lipca 2012
  • wyświetleń: 2664

Podbeskidzie: cennik karnetów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Sezon 2012/2013 z udziałem zespołu Podbeskidzia rozpocznie się w sierpniu. Z kolei w pierwszej połowie lipca do sprzedaży przeznaczone zostaną karnety na jesienne mecze. Cennik przedstawia się atrakcyjnie dla kibiców Górali.

Podbeskidzie
Cennik karnetów na jesień 2012 · fot. tspodbeskidzie.pl


Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami za karnety kibice zapłacą mniej, aniżeli w minionym, debiutanckim sezonie Podbeskidzia w T-Mobile Ekstraklasie. Tradycyjnie zadbano o stałych sympatyków Górali. W pakiecie lojalnościowym przygotowano tańsze ceny karnetów, jak również w okresie dwóch tygodni sprzedaży, możliwość kontynuacji miejsca z poprzedniego sezonu.

Karnet ulgowy bez kontynuacji, obejmujący osiem spotkań w ramach ekstraklasowych rozgrywek oraz mecze Pucharu Polski i Młodej Ekstraklasy, można zakupić już za 80 złotych. Z kolei wartość najtańszego karnetu normalnego na trybunę otwartą wynosi 160 zł.

Już teraz, przed oficjalnym ogłoszeniem cen biletów, możemy zapewnić, że warto nabyć stałą „wejściówkę” na mecze Górali w roli gospodarza. Emocji w potyczkach naszej drużyny na pewno nie zabraknie! Piłkarska jesień z Podbeskidziem to mecze na Stadionie Miejskim z takimi rywalami, jak: Wisła Kraków, Śląsk Wrocław, Ruch Chorzów, Górnik Zabrze, Lechia Gdańsk, Polonia Warszawa, Lech Poznań i Widzew Łódź.

Sprzedaż karnetów w Systemie Sprzedaży Internetowej oraz w siedzibie klubu przy ulicy Rychlińskiego 21 rozpoczęła się w poniedziałek 9 lipca.

new / bielsko.info, źródło: TS Podbeskidzie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj