bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 22 czerwca 2012
  • wyświetleń: 1880

Nowy sztab szkoleniowy BKS

Kilka tygodni temu informowaliśmy o tym, że od przyszłego sezonu trenerem bielskiego zespołu będzie Wiesław Popik. Teraz kilka słów o tym, kto oprócz drugiego trenera reprezentacji Polski będzie w sztabie szkoleniowym 8-krotnych mistrzyń Polski.

Drugim trenerem BKS Aluprof będzie Piotr Matela, który w poprzednim sezonie związany był z występującym w PlusLidze AZS-em Politechnika Warszawska. Wcześniej Piotr Matela reprezentował barwy m.in. Tauronu MKS Dąbrowa Górnicza (gdzie był asystentem Wiesława Popika) oraz PTPS-u Piła.

Nowym statystykiem drużyny będzie Iwo Wagner, a nazwisko w tym przypadku nie jest wcale przypadkowe. Iwo to syn Grzegorza Wagnera byłego zawodnika BBTS i reprezentacji Polski, który w swojej karierze trenerskiej prowadził także... BKS Aluprof. Mimo młodego wieku (21 lat) nowy statystyk BKS Aluprof pracował już w tej roli m.in. w Jadarze Radom i Farcie Kielce.

Przygodę z Fartem Kielce ma za sobą również Michał Wilk, który od przyszłego sezonu będzie dbał o przygotowanie fizyczne bielskich siatkarek. Dla 31-letniego trenera przygotowania fizycznego będzie to powrót do Bielska-Białej, gdzie wcześniej miał już okazję pracować z bielskimi siatkarkami.

Kierownikiem drużyny na przyszły sezon będzie niezmiennie Arkadiusz Jasek. Nie zmieni się również fizjoterapeutka BKS Aluprof, którą od wielu lat jest Elżbieta Handzlik.

new / bielsko.info, źródło: BKS Profi Credit Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.