bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 19 czerwca 2012
  • wyświetleń: 2015

Chmiel wraca do drużyny "Górali"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Miniony sezon Damian Chmiel spędził na wypożyczeniu w pierwszoligowym GKS Katowice, gdzie miał sporo okazji do gry. Teraz powraca w szeregi Górali.

25-letni zawodnik występuje na pozycji ofensywnego pomocnika. Do Podbeskidzia trafił z Zapory Porąbka przed sezonem 2008/2009 i od razu został wypożyczony do BKS-u Stali Bielsko-Biała. Jesienią kolejnych rozgrywek wrócił do bielskiego klubu, wiosną natomiast przebywał na wypożyczeniu w Pelikanie Łowicz. Następnie powrócił do Bielska-Białej i w sezonie 2010/2011 wywalczył z Podbeskidziem awans na szczebel ekstraklasy.

Przed startem rywalizacji w poprzednim sezonie po Damiana Chmiela zgłosił się GKS Katowice i to właśnie w ekipie I-ligowca pomocnik z Wadowic spędził piłkarską jesień oraz wiosnę. W 27 meczach zdobył 4 gole. Wcześniej wystąpił w jednym spotkaniu zespołu Młodej Ekstraklasy Podbeskidzia. Łącznie w zespole Górali rozegrał 40 meczów ligowych i pucharowych, w których zanotował 4 trafienia.

Z bielskim klubem wiąże Chmiela ważny kontrakt do końca czerwca 2014 roku. Ciekawostką jest fakt, że już jutro zawodnik zmieni stan cywilny.

new / bielsko.info, źródło: TS Podbeskidzie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj