bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 19 czerwca 2012
  • wyświetleń: 1497

Nowy napastnik w Podbeskidziu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

23-letni napastnik Kamil Adamek to kolejny piłkarz, który jesienią zagra w barwach Podbeskidzia. Do bielskiego klubu został wypożyczony na najbliższe pół roku z Drzewiarza Jasienica.

Kamil Adamek był minionej wiosny piłkarzem Drzewiarza Jasienica, wcześniej reprezentował barwy Morcinka Kaczyce, skąd pochodzi. W obu wspomnianych klubach imponował skutecznością. Tylko w minionym sezonie bielskiej „okręgówki” na listę strzelców wpisał się aż 38 razy. Gole napastnik strzelał także regularnie w poprzednich sezonach.

Rzadko spotykaną skuteczność piłkarza dostrzegł trener Robert Kasperczyk, który pozytywnie wypowiada się o możliwościach 23-latka: - Piłka sama go szuka, ma dużą łatwość stwarzania sobie sytuacji. Na pewno dostanie szansę gry w pierwszej drużynie, bo z taką myślą sprowadzamy go - zauważa szkoleniowiec Górali.

W Podbeskidziu snajper zagrał przed miesiącem w sparingowej potyczce z Cracovią Kraków i od razu dwukrotnie trafił do siatki. Adamek został wypożyczony z jasienickiego klubu do końca stycznia 2013 roku z opcją pierwokupu.

new / bielsko.info, źródło: TS Podbeskidzie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj