bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 12 czerwca 2012
  • 14 czerwca 2012
  • wyświetleń: 2222

Majewski i Plawgo w Gemini

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Za nami:

W czwartek 14 czerwca o godz. 17.30 w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Gemini Park (koło Cafe Kenya) rozpocznie się spotkanie z jednymi z najbardziej znanych polskich lekkoatletów: Tomaszem Majewskim i Markiem Plawgo. Będzie to okazja do rozmowy, szansa na pozyskanie autografów oraz uczestnictwo w konkursie z nagrodami.

Tomasz Majewski
Tomasz Majewski, złoty medalista z Pekinu · fot. Patryk Korzeniecki


Spotkanie poprzedza startujące następnego dnia Mistrzostwa Polski Seniorów w Lekkiej Atletyce, których Bielsko-Biała jest po raz trzeci gospodarzem. Wśród sponsorów tego wydarzenia jest również Gemini Park.

Tegoroczne zawody są nie tylko walką o tytuł mistrza Polski - dla wielu sportowców to ostatnia szansa zakwalifikowania się do reprezentacji narodowej na Mistrzostwa Europy w Helsinkach i na Igrzyska Olimpijskie w Londynie.

Zapraszamy wszystkich miłośników królowej sportu, przede wszystkim dzieci i młodzież, na spotkanie z wybitnymi polskimi lekkoatletami. Wspaniała okazja, by poznać ludzi, którzy dzięki talentowi i ciężkiej pracy odnieśli sukces.

adv / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj