bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 2 czerwca 2012
  • wyświetleń: 1118

Natalia odchodzi z BKS Aluprof

Natalia Bamber- Laskowska nie będzie grała w BKS Aluprof w przyszłym sezonie. Szykują się spore zmiany w drużynie, która zakończyła miniony sezon poza podium- na czwartym miejscu w kraju.

Bielska atakująca zdobyła w polskiej lidze wszystko, co było do zdobycia. Na jej koncie są 2 złote, srebrny i 2 brązowe medale mistrzostw Polski, a także Puchar i Superpuchar Polski. Była jednym z filarów BKS. Zawodniczka nie zdradza na razie swoich planów, z pewnością z siatkówką nie rozstaje się na dłużej. "Nadal czuję głód siatkówki, głód medali, wszystko jest jeszcze przed mną. Na razie nie chcę mówić o mojej najbliższej przyszłości"- mówi zawodniczka.

W Bielsku-Białej nie zobaczymy także Karoliny Ciaszkiewicz, dotychczasowej kapitan bielskiego zespołu. Z klubem rozstał się także trener Mariusz Wiktorowicz. "Bardzo dużo się tutaj nauczyłem przez 5 lat, jako trener który dopiero zaczynał pracę w siatkówce kobiecej"- mówi szkoleniowiec. Najpiękniejsze chwile, to zdobycie tytułu mistrza Polski w 2010 r. Trener Mariusz Wiktorowicz będzie w przyszłym sezonie pracował z siatkarkami Chemika Police. Z BKS Aluprof kontrakty przedłużyły: Joanna Frąckowiak i libero Agata Sawicka.

new / bielsko.info, źródło: BKS Profi Credit Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.