Sport

  • 12 marca 2020
  • wyświetleń: 2952

Mecze siatkarek BKS Bielsko-Biała odwołane

Decyzją Śląskiego Związku Piłki Siatkowej zawieszone do odwołania od dnia dzisiejszego zostały wszystkie rozgrywki w województwie śląskim organizowane przez Związek. Oznacza to, że młodzieżowe grupy BKS Stal nie wyjdą w najbliższym czasie na parkiet.

W komunikacie Śląskiego Związku Piłki Siatkowej czytamy:- W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującym chorobę COVID-2, na podstawie decyzji Premiera Mateusza Morawieckiego, Ministra Sportu Danuty Dmowskiej-Andrzejuk oraz władz lokalnych, a w szczególności braku dostępu do sal gimnastycznych w szkolnych oraz obiektów sportowych w miastach, mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników, Śląski Związek Piłki Siatkowej postanowił zawiesić do odwołania od dnia dzisiejszego wszystkie rozgrywki w województwie śląskim organizowane przez Związek.

Na bieżąco będziemy Państwa informować o kolejnych działaniach związanych z zaistniałą sytuacją.

Liczymy na Państwa zrozumienie i odpowiedzialność w związku z wyjątkową sytuacją
.

mp / bielsko.info

źródło: BKS Profi Credit Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.