bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 2 czerwca 2012
  • wyświetleń: 1826

Planowane sparingi Podbeskidzia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Mistrz Słowacji MSK Żylina, beniaminek T-Mobile Ekstraklasy Piast Gliwice i Korona Kielce, to czołowe drużyny, z którym Podbeskidzie Bielsko-Biała rozegra sparingi podczas przygotowań do drugiego w historii sezonu w ekstraklasie.

Podbeskidzie - Legia
Mecz Podbeskidzia z Legią · fot. ab / bielsko.info


Górale rozpoczną potyczki kontrolne 7 lipca od meczu z mistrzem Słowacji MSK Żylina. 11 lipca ich rywalem będzie drugoligowiec z tego kraju MFK Dolny Kubin, a trzy dni później ich formę sprawdzi zespół czeskiej drugiej ligi MFK OKD Karwina.

24 lipca Podbeskidzie zagra z Piastem Gliwice. Trzy dni później, w drodze na tygodniowe zgrupowanie do Warki, odbędzie się sparing z Cracovią Kraków. 8 sierpnia bielszczanie rozegrają ostatni mecz sparingowy - z Koroną Kielce, a trzy dni później zmierzą się w pierwszym meczu o stawkę w 1/16 finału Pucharu Polski. Pierwszą kolejkę nowego sezonu zaplanowano na 17-20 sierpnia.

W planach Podbeskidzie ma rozegranie jeszcze trzech kolejnych sparingów. Trwa ustalanie rywali. Obecnie zawodnicy klubu z Bielska-Białej są w okresie roztrenowania, który potrwa do 6 czerwca. Następnego dnia rozpoczną urlopy. Zajęcia wznowią 2 lipca.

new / bielsko.info, źródło: Radio Bielsko

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj