Sport

  • 22 lutego 2020
  • wyświetleń: 6295

PG Silesia została sponsorem klubu piłkarskiego z Bielska-Białej

Przedsiębiorstwo Górnicze "SILESIA" zostało sponsorem pierwszoligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała.

podbeskidzie
fot. Jakub Ziemianin / TS Podbeskidzie


W połowie lutego strony podpisały umowę, na mocy której PG SILESIA zostanie mianowana sponsorem Silver. Spółka z Czechowic-Dziedzic otrzyma możliwość promocji w trakcie meczów Podbeskidzia na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej oraz możliwość przeprowadzania wspólnych akcji marketingowych.

- Postanowiliśmy nawiązać współpracę z PG SILESIA, ponieważ jest to firma o bardzo lokalnym profilu działalności. Sporo kibiców Podbeskidzia pochodzi właśnie z Czechowic-Dziedzic i okolic - dlatego tym bardziej cieszy mnie to, że mieszkańcy tych terenów będą mieli swojego kolejnego przedstawiciela w gronie sponsorów. W myśl hasła "Podbeskidzie klubem całego regionu" jestem pewien, że współpraca przyniesie wiele wymiernych korzyści zarówno firmie PG SILESIA, jak i Podbeskidziu, które czując wsparcie lokalnych potentatów, będzie w stanie walczyć o najwyższe cele - podsumował Dyrektor ds. Marketingu i PR Podbeskidzia, Kamil Sarapata.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z TS Podbeskidzie. W swojej filozofii staramy się wspierać ciekawe i perspektywiczne projekty, które mają wpływ na rozwój i promocję regionu, w którym prowadzimy swoją działalność. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie układała się pomyślnie, a bardzo dobre wyniki naszej załogi będą stanowić dodatkową motywację dla piłkarzy z Podbeskidzia, którym życzymy awansu do Ekstraklasy! - powiedziała Małgorzata Bajer, Dyrektor Departamentu Komunikacji i PR w PG SILESIA.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: TS Podbeskidzie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.