bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 1 czerwca 2012
  • wyświetleń: 1897

Ilewicz: ruszyły przygotowania

Za oknem wiosna - lato, a aktualny Mistrz Polski w narciarstwie Jakub Ilewicz rozpoczął przygotowania do sezonu 2012/2013. Chęć uzyskania dobrych wyników w najbliższym sezonie powoduje, iż czas odpoczynku minął.

Jakub Ilewicz
Jakub Ilewicz · fot. www.skifoto.pl


Podczas pierwszego zgrupowania w maju, główny akcent był skierowany na poprawę techniki i testy sprzętu. W trakcie najbliższego od 3 czerwca w Hintertux oprócz wspólnych treningów super giganta z Ivicą Kostelic, zaplanowano specjalistyczne przygotowanie butów narciarskich w firmie Sport H&N. Fachowcy z tej firmy to jedni z najlepszych na świecie ludzi zajmujących się przygotowaniem sprzętu dla zawodników, a w szczególności butów narciarskich.

W trakcie trwania zgrupowania będą prowadzone treningi specjalistyczne na śniegu i motoryczne, które zostały zaplanowane przez trenera Piotra Ilewicza po przeprowadzonych testach i badaniach.

Opiekę medyczną w sezonie 2012/2013 nad Jakubem i zawodnikami KS Live sprawuje specjalista chirurgii urazowej i ortopedii oraz medycyny sportowej dr Mariusz Smolik.

W okresie przygotowawczym zaplanowano około 70 dni na śniegu.

adv / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.