bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 22 maja 2012
  • wyświetleń: 2189

Bielski rajdowiec na Słowacji

Rally Tribec z bazą w miejscowości Topolcany w kraju nitrzańskim będzie stanowił trzecią rundę mistrzostw Słowacji. Zawody zostaną rozegrane w terminie 25-26 maja, a w harmonogramie znajdzie się dziewięć odcinków specjalnych o łącznej długości przeszło 90 kilometrów.

Reklama

Wojciech Chuchała i Kamil Heller
Wojtek Chuchała i Kamil Heller


Poza charakterystycznymi asfaltami, nie zabraknie także efektownej próby, wytyczonej ulicami miasta. Na starcie ponownie zobaczymy załogę Lotos - Subaru Poland Rally Team, która będzie trenować przed Rajdem Karkonoskim, rywalizując jednocześnie o punkty w słowackim czempionacie.

Podczas inauguracyjnego Rally Presov Wojtek Chuchała i Kamil Heller podróżowali ze zmiennym szczęściem, ale drugiego dnia zaprezentowali szybkie tempo, które zamierzają utrzymać podczas kolejnych zawodów.

- Jadąc na następną rundę mistrzostw Słowacji czujemy się trochę jak na wakacjach, chociażby z powodu atmosfery pełnego relaksu, jaka tam panuje. Nie zapominamy jednak, że najważniejsze jest przejechanie wszystkich odcinków jak najlepszym tempem i przygotowanie się do Rajdu Karkonoskiego. Walka o punkty w grupie N z pewnością dostarczy nam wielu wrażeń, tym bardziej, że w klasyfikacji generalnej również może być ciekawie. Liczymy więc na udany weekend, podczas którego zamierzamy dobrze zaprezentować barwy naszych Partnerów: Subaru Import Polska, Lotos Oil z marką olejów Lotos Quazar, Lotos Paliwa z marką paliw Lotos Dynamic, Keratronik, Raiffeisen Leasing, Mega Service Recycling, Geberit, SJS oraz Sony Vaio - mówił Wojtek Chuchała.

- Bezpośrednio przed Rajdem Karkonoskim wystartujemy w Rally Tribec. Mamy nadzieję, że tym razem pech nas opuści i uda się przejechać całe zawody szybkim tempem, bez żadnych przygód. Chcemy pokazać się z jak najlepszej strony, ale także pokonać treningowe kilometry przed trzecią rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Na pewno pomogą nam w tym również kolejne testy pod okiem Urmo Aavy. Pozdrawiamy wszystkich kibiców i do zobaczenia na starcie! - uzupełnił Kamil Heller.

adv / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.