bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Sport

  • 21 maja 2012
  • 26 maja 2012
  • wyświetleń: 1917

Majówka z BKS Aluprof

Za nami:

W sobotę 26 maja o 14.00 w Pizzerii Targowa w Bielsku-Białej odbędzie się Majówka z BKS Aluprof, podczas której obok wielu atrakcji zaprezentowana zostanie Pizza Kibica BKS. Udział w majówce wezmą siatkarki BKS Aluprof, sztab szkoleniowy i zarząd klubu.

bks aluprof
Tym razem z siatkarkami BKS Aluprof spotkamy się nie w hali sportowej, ale w pizzerii. · fot. www.siatkowka.bks.bielsko.pl


Przed uczestnikami ponad dwie godziny, podczas których nie będziemy się nudzić. Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji, a każdy będzie mógł wygrać w konkursach nagrody i upominki ufundowane przez klub i jego sponsorów.

Po prezentacji zaproszonych gości (siatkarek i trenerów BKS Aluprof) rozpocznie się quiz ze znajomości bielskiego klubu i zawodniczek występujących w bielskich barwach.

Następnie czeka nas niezwykłe wydarzenie: prezentacja Pizzy Kibica BKS. Chwilę później rozpoczną się konkursy przygotowane przez Klauna, w których udział wezmą kibice i siatkarki BKS Aluprof.

Na zakończenie będzie można porozmawiać z siatkarkami, zrobić sobie z nimi zdjęcie i zebrać autografy.

new / bielsko.info, źródło: BKS Profi Credit Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.