bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Sport

  • 4 listopada 2019
  • wyświetleń: 1417

Dwa medale dla zawodników Atemi Bielsko-Biała

W sobotę 2 listopada odbyła się pierwsza edycja Adidas Cup olimpijskim Karate WKF w ramach turnieju Wrocław Open. W zawodach wzięło udział 306 zawodników reprezentujących 35 klubów.

Dwa medale dla zawodników Atemi Bielsko-Biała · fot. Atemi Bielsko-Biała


Bielski klub Atemi reprezentowało dwóch zawodników: Bartosz Mączka, który wywalczył złoty medal w konkurencji Kata Indywidualne Mężczyzn, pokonując w finale Maksymiliana Szczypkowskiego, reprezentanta gospodarzy zawodów - Budokan Wrocław oraz Anna Kowalska, która dorzuciła srebrny medal w konkurencji Kata Indywidualne Kobiet.

Tegoż samego dnia w Republice Czeskiej - odbył się Gran Prix Ostrawy w którym wzięło udział 341 zawodników z 61 klubów. Swoją dobrą dyspozycję potwierdziła Eliza Gaweł, która zdobyła cztery medale w tym trzy złote w konkurencjach: Kata Indywidualne U21, Kumite Indywidualne U21 (+60kg) oraz Kumite Indywidualne Seniorek (-65kg), a także srebrny medal w konkurencji Kata Indywidualne Seniorek.

Dobrym startem może pochwalić się również Krzysztof Karwowski, który zdobył srebrny medal w konkurencji Kata Indywidualne Juniorów Młodszych oraz brązowy medal w konkurencji Kata Indywidualne Juniorów.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.