Sport
- 14 maja 2012
- wyświetleń: 2627
"Górale" wracają do zajęć
Zgodnie z ustalonym planem w poniedziałek 14 maja zespół Podbeskidzia rozpoczyna okres roztrenowania po debiutanckim sezonie w T-Mobile Ekstraklasie.
Piłkarze bielskiej drużyny dostali tydzień wolnego po ostatnim meczu ligowym. Dziś w godzinach wieczornych Górale stawią się w Dankowicach, gdzie rozpoczną blisko miesięczne roztrenowanie. Jutro na obiektach Pasjonata odbędzie się selekcja grupy zawodników, którzy w środę zagrają w meczu sparingowym z Cracovią. Potyczka na boisku przy ulicy Wielickiej w Krakowie rozpocznie się o godzinie 11:00.
Nazajutrz bielszczanie będą odpoczywać, a pierwszy etap zwieńczenia sezonu zakończą piątkowym treningiem, który zaplanowano także w Dankowicach. Systemem czterech jednostek treningowych w tygodniu bielszczanie potrenują aż do 8 czerwca, kiedy wyznaczono termin ostatnich zajęć.
Nazajutrz bielszczanie będą odpoczywać, a pierwszy etap zwieńczenia sezonu zakończą piątkowym treningiem, który zaplanowano także w Dankowicach. Systemem czterech jednostek treningowych w tygodniu bielszczanie potrenują aż do 8 czerwca, kiedy wyznaczono termin ostatnich zajęć.
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj
Gorący temat"Górale" wygrywają z Sandecją. Podbeskidzie wraca na zaplecze Ekstraklasy!
Windykacja, zaległe faktury i miejskie pieniądze. Rosną pytania o finanse TS Podbeskidzie
TS Podbeskidzie podejmie u siebie lidera grupy: Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Gorący tematKoszmar w Katowicach. Podbeskidzie traci 5 bramek i przegrywa z GKS
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







