bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 14 maja 2012
  • wyświetleń: 1896

"Górale" wracają do zajęć

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Zgodnie z ustalonym planem w poniedziałek 14 maja zespół Podbeskidzia rozpoczyna okres roztrenowania po debiutanckim sezonie w T-Mobile Ekstraklasie.

Reklama

Piłkarze bielskiej drużyny dostali tydzień wolnego po ostatnim meczu ligowym. Dziś w godzinach wieczornych Górale stawią się w Dankowicach, gdzie rozpoczną blisko miesięczne roztrenowanie. Jutro na obiektach Pasjonata odbędzie się selekcja grupy zawodników, którzy w środę zagrają w meczu sparingowym z Cracovią. Potyczka na boisku przy ulicy Wielickiej w Krakowie rozpocznie się o godzinie 11:00.

Nazajutrz bielszczanie będą odpoczywać, a pierwszy etap zwieńczenia sezonu zakończą piątkowym treningiem, który zaplanowano także w Dankowicach. Systemem czterech jednostek treningowych w tygodniu bielszczanie potrenują aż do 8 czerwca, kiedy wyznaczono termin ostatnich zajęć.

new / bielsko.info

źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj