bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 16 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 2061

Czwórka z Atemi na Słowacji

32. edycja Grand Prix Słowacji w karate WKF, która odbyła się w niedzielę 15.04.2012r. w stolicy Słowacji Bratysławie, zgromadziła na starcie ponad 500 zawodników reprezentujących 13. państw w kategoriach: kadetów, juniorów i seniorów. Zawody te, należą do cyklu imprez odbywających się w ramach Centralno Europejskiej Ligii Karate. W rywalizacji biorą udział najlepsi zawodnicy i zawodniczki Europy.

Atemi, karate
fot. www.atemi.bielsko.pl


Atemi, karate
fot. www.atemi.bielsko.pl


Atemi, karate
fot. www.atemi.bielsko.pl


Kolejne edycje odbywają się w Polsce (Harasuto Cup), Słowacji (Grand Prix Bratysławy), na Węgrzech (Budapest Open) oraz w Czechach (Pilzno Cup).

Bielski Klubu Karate Atemi reprezentowała czwórka zawodników. Nasi juniorzy Mateusz Tomiczek, Dawid Gaweł i Dawid Zorn zdobyli dwa brązowe medale w konkurencjach: kata drużynowe juniorów oraz seniorów. W zawodach wzięła udział również Eliza Gaweł, która wzmocniła swoją osobą drużynę z klubu Harasuto Łódź i z łódzkimi kadetkami wywalczyła srebrny medal w kategorii kata drużynowe kadetek.

Paweł Połtorzecki

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.