bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 9 kwietnia 2012
  • 15 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 3554

Rajdowiec na podium w Słowacji

Reprezentanci Lotos - Subaru Poland Rally Team, Wojtek Chuchała i Kamil Heller, finiszowali na trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej podczas sobotniego etapu Rally Presov, stanowiącego drugą rundę mistrzostw Słowacji. Załoga L-SPRT wygrała także grupę N, zapisując na swoje konto komplet punktów.

Wojciech Chuchała i Kamil Heller
Wojciech Chuchała i Kamil Heller


Wojciech Chuchała i Kamil Heller


Wojciech Chuchała i Kamil Heller
Wojciech Chuchała i Kamil Heller


Wojciech Chuchała i Kamil Heller


Mimo trudniejszych niż w piątek warunków zawodnicy nadal regularnie notowali czasy w czołówce. Siemanko wraz ze swoim pilotem powetowali sobie tym samym pecha z pierwszego etapu, podczas którego stracili niemal pewne podium po uszkodzeniu opony na ostatnim odcinku specjalnym.

- Rally Presov na pewno zaliczymy do udanych. Jesteśmy zadowoleni z bardzo szybkiego tempa, które utrzymywaliśmy przez cały weekend. Podium przy tak mocnej obsadzie jest dla nas ogromnym zaskoczeniem. Cały czas mieliśmy kontakt z czołówką i zakończenie byłoby rewelacyjne, gdyby nie kamień, który ukrył się przed nami w dziurze. Wielkie podziękowania dla całego Zespołu, który jak zwykle spisał się perfekcyjnie, podobnie jak nasze coraz szybsze STI. Już za kilka dni ruszamy do Świdnicy, gdzie także postaramy się powalczyć i dobrze zaprezentować barwy naszych Partnerów: Subaru Import Polska, Lotos Oil z marką olejów Lotos Quazar, Lotos Paliwa z marką paliw LOTOS Dynamic, Keratronik, Raiffeisen Leasing, Mega Service Recycling, Geberit, SJS oraz Sony VAIO - podsumował Wojtek Chuchała.

- Na ostatnim odcinku trochę zwolniliśmy, mając na uwadze pogarszające się warunki. Dziś było także bardzo trudno, a dodatkowo zmieniała się pogoda, więc kluczowy był dobór opon. Szkoda, że nie mogliśmy przejechać w rajdowym tempie pierwszego odcinka, który miał dość ciekawą konfigurację. Z całego rajdu jesteśmy zadowoleni, mimo pecha pierwszego dnia. Dziękujemy za wsparcie całemu Zespołowi, Partnerom oraz kibicom i do zobaczenia w Świdnicy! - dodał Kamil Heller.

adv / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.