bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 2 lutego 2012
  • wyświetleń: 1848

Testy bielskiego rajdowca

Korzystając z prawdziwie zimowych warunków, Lotos - Subaru Poland Rally Team zaliczył testy przed 8. Rajdem Lotos Baltic Cup, inauguracyjną rundą RSMP 2012.

LOTOS - Subaru Poland Rally Team
Lotos Subaru Poland Rally Team


LOTOS - Subaru Poland Rally Team


LOTOS - Subaru Poland Rally Team


Pochodzący z Bielska-Białej Wojtek Chuchała i Kamil Heller przez dwa dni jeździli po bieszczadzkich trasach, przemierzając kolejne kilometry wśród śnieżnych band. Reprezentantom L-SPRT cenną radą służył Urmo Aava, specjalista od luźnych nawierzchni oraz jeden z najbardziej utytułowanych estońskich zawodników.

- Zimowa aura przekroczyła nasze oczekiwania, szczególnie pod względem temperatur, wynoszących przeszło minus 20 stopni. Zrobiliśmy bardzo dużo kilometrów, a ogrom pracy z Urmo Aavą mocno wpłynął na mój styl jazdy. Szukanie cennych sekund wśród śnieżnych band i atakowanie zakrętów z dużymi prędkościami na oblodzonej nawierzchni mocno podnosi nie tylko adrenalinę, ale i umiejętności. Wraz z całym Zespołem, któremu dziękujemy za świetną pracę, jesteśmy bardzo zmotywowani. Dziękujemy także za wsparcie naszym partnerom: Subaru Import Polska, Lotos Oil z marką olejów Lotos Quazar, Lotos Paliwa z marką paliw Lotos Dynamic, Keratronik, Raiffeisen Leasing, Mega Service Recycling, Geberit, SJS oraz Sony VAIO, dzięki którym mamy tak duże możliwości rozwoju - podsumował Wojtek Chuchała.

- Mówiąc krótko, te testy stały dla nas pod znakiem pracy, pracy i jeszcze raz pracy. Bardzo dobrze nam się współpracowało z Urmo Aavą, który na bieżąco analizował naszą jazdę i przekazywał uwagi na temat niemal każdego zakrętu. Takie szczegóły są bardzo ważne, jeżeli chcemy cały czas się poprawiać i notować coraz lepsze wyniki. Po raz kolejny wiele się nauczyliśmy, zmodyfikowaliśmy także nieco nasz sposób pracy i z niecierpliwością czekamy na Rajd Lotos Baltic Cup - dodał Kamil Heller.

adv / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.