bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 24 stycznia 2012
  • wyświetleń: 2351

Karnety na "Górali" przez internet

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Rozpoczęła się internetowa sprzedaż karnetów na wiosenne mecze T-Mobile Ekstraklasy, z której to możliwości skorzystało już liczne grono kibiców. W dalszej kolejności System Sprzedaży Internetowej przewiduje nabywanie „w sieci” biletu bądź złożenie wniosku o wydanie karty kibica.

Reklama

System Sprzedaży Internetowej dostępny jest na stronie internetowej tspodbeskidzie.pl. Poprzez specjalny baner, umieszczony w prawej części pod najbliższym meczem, można przejść do utworzonej witryny, w której aktywna jest opcja nabycia karnetu.

Z możliwości tej, w sprawnie działającym już systemie, skorzystało dotychczas spore grono kibiców Podbeskidzia. To bowiem spore ułatwienie dla tych sympatyków, którzy chcą zakupić karnet nie wychodząc z domu. W początkowym okresie - do 1 lutego - pierwszeństwo mają kibice ze stałymi miejscami podczas jesiennych spotkań Górali. Po wspomnianym terminie rozpocznie się sprzedaż otwarta na wszystkie wolne miejsca.

new / bielsko.info

źródło: TS Podbeskidzie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj