Sport

  • 26 czerwca 2017
  • wyświetleń: 2405

II Międzynarodowy memoriał bokserski im. Zbigniewa Pietrzykowskiego

Do Wilkowic zawitało 17 klubów z całej Polski. Wybitni trenerzy i zawodnicy oraz zaproszeni goście chcieli w ten sposób uczcić pamięć naszego Zbigniewa Pietrzykowskiego. Zawody odbyły się pod patronatem Mariana Kasprzyka.

II Międzynarodowy Memoriał bokserski im. Zbigniewa Pietrzykowskiego · fot. materiały prasowe


W walce memoriałowej dobry boks pokazali zawodnicy Mateusz Kowalczyk (Desant Kraków), który pokonał na punkty Witolda Liska (UKS Ruda Śląska) w kat.-91 kg.

Wszyscy zawodnicy, sędziowie, trenerzy otrzymali pamiątkowe medale z wizerunkiem mistrza Zbigniewa Pietrzykowskiego, a najlepsi zawodnicy w danych kategoriach prezenty ufundowane przez firmę TADEO i współorganizatora zawodów Bielski Klub Bokserski BESKIDY wręczone z rąk dyrektora GOSiR-u Wilkowice, naczelnika Wydziału Kultury, Turystyki i Sportu miasta Bielska-Białej Ryszarda Radwana, panią Halinę Pietrzykowską , mistrza olimpijskiego Mariana Kasprzyka, wójta gminy Wilkowice Mieczysława Rączkę, v-ce prezesa PZB Piotra Byrdy.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.