Reklama

Sport

  • 7 stycznia 2012
  • 31 stycznia 2012
  • wyświetleń: 2323

Futsal i siatkówka: turnieje dla firm

Na przełomie marca i kwietnia w Hali Wielofunkcyjnej w Bielsku-Białej przy ulicy Karbowej 26 odbędą się turnieje sportowe: Bielsko-Bialska Liga Biznesowa w Futsalu oraz Bielsko-Bialska Liga Biznesowa w Siatkówce.

Siatkówka
Firmy będą mogły wystawić swoje drużyny w turnieju siatkówki. · fot. Policja


Prawo startu w turnieju mają drużyny amatorskie reprezentujące pracodawcę z terenu Bielska-Białej i okolic. Ponadto w turnieju uczestniczyć mogą przedstawiciele tożsamej grupy zawodowej (tj. nauczyciele, lekarze, prawnicy, policjanci, strażacy, dziennikarze, architekci, samorządowcy, itp.).

Celem akcji jest integracja pracowników danego pracodawcy, integracja mieszkańców regionu Podbeskidzia, promocja miasta Bielska-Białej, propagowanie aktywnych form spędzania wolnego czasu, popularyzacja zdrowej - sportowej rywalizacji.

W razie szczegółowych pytań pomocą służy Marek Kołodziej, Z-ca Dyrektora ds. Administracji i Marketingu, telefon: 606-977-501 lub e-mail: marek.kolodziej@bbosir.bielsko.pl.

new / bielsko.info

źródło: BBOSiR Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BBOSiR" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

BBOSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BBOSiR" podaj