bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 2 stycznia 2012
  • wyświetleń: 1476

Trzech "Górali" w jedenastce rundy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Z piłkarzy drużyn naszego regionu można by stworzyć zespół zdolny włączyć się do walki o mistrzostwo Polski - czytamy w katowickim wydaniu gazety "Fakt". W najlepszej „11” drużyn ze Śląska znaleźli się gracze Podbeskidzia.

Reklama

Pod tytułem „Rewelacyjni w tej rundzie” umieszczono najlepszych zawodników jesieni spośród piłkarzy zespołów naszego województwa.

Prawą obronę obsadzono kapitanem Podbeskidzia Markiem Sokołowskim, który nie jest jedynym Góralem w defensywie. Na środku obrony pewne miejsce przyznano Bartłomiejowi Koniecznemu. W śląskiej „11” znalazł się jeszcze pomocnik bielskiego zespołu Sylwester Patejuk. W uzasadnieniu czytamy: „Na pochwały zasłużyli gracze Podbeskidzia. Beniaminek wykonał kapitalną pracę jesienią i powinien utrzymać się w ekstraklasie. Duży udział mieli w tym doświadczeni piłkarze: Marek Sokołowski i Bartłomiej Konieczny, a prawdziwym odkryciem jest Sylwester Patejuk, który jeszcze kilka lat temu kopał piłkę na boiskach A-klasy, a teraz zdobył kilka ważnych bramek”.

Najlepszą drużynę piłkarzy z naszego województwa, pod trenerską batutą Waldemara Fornalika, uzupełniają zawodnicy Ruchu Chorzów i Górnika Zabrze.

new / bielsko.info

źródło: TS Podbeskidzie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj