Sport

  • 3 stycznia 2012
  • wyświetleń: 1764

Fortuna sponsorem siatkarek BKS

Nowym Sponsorem Classic BKS Aluprof Bielsko-Biała została Fortuna zakłady bukmacherskie. To wiodący operator zakładów sportowych w Polsce.

BKS Aluprof
Siatkarki BKS Aluprof mają nowego sponsora. · fot. www.bks.bielsko.pl


Spółka powstała w 1996 roku i jest najdłużej działającą firmą bukmacherską na polskim rynku. Konsekwentny wzrost liczby kolektur oraz rozszerzanie oferty zakładów na wydarzenia sportowe, polityczne, społeczne, a także rozrywkowe zapewniły Fortunie wiodącą pozycję wśród największych operatorów zakładów wzajemnych w kraju.

Działalność Fortuny jest nierozerwalnie związana ze sportem, a wspieranie sportowców jest naturalną konsekwencją obecności Fortuny w branży bukmacherskiej. Firma konsekwentne angażuje się w różnorodne inicjatywy, mające na celu poprawę sytuacji materialnej polskich zawodników i klubów oraz propagowanie aktywności fizycznej. Spółka sponsoruje zarówno drużyny, jak i zawodników indywidualnych z różnych dyscyplin: od piłki nożnej, siatkówki i koszykówki po bieganie.

W grudniu 2011 roku Fortuna dołączyła do grona członków Krajowej Izby Sportu, co pozwoli na jeszcze większe zaangażowanie w polski sport, m.in. przez promowanie idei przekazywania części podatku płaconego przez bukmacherów na cele związane z rozwojem sportowców i klubów sportowych.

new / bielsko.info

źródło: BKS Profi Credit Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.