bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 19 maja 2017
  • 21 maja 2017
  • wyświetleń: 3303

Puchar Europy EJU Kadetów w Judo w Bielsku-Białej

Za nami:

W najbliższy weekend w Hali Widowiskowo-Sportowej odbędzie się XXIII Międzynarodowy Turniej Nadziei Olimpijskich Juniorek i Juniorów Młodszych w Judo - Puchar Europy EJU Kadetów w Judo.

Uczestnikami zawodów będą zawodniczki i zawodnicy (ok. 700 osób) z ponad 32 państw z czterech kontynentów, w tym m.in. z Francji, Niemiec, Japonii, Kanady, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Rosji, Białorusi, Ukrainy, Litwy, Gruzji, Armenii, Kazachstanu, Tadżykistanu, Łotwy, Bułgarii, Czech, Słowacji, Rumunii, Turcji, Włoch, Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Szwecji, Finlandii, Izraela, Belgii, Holandii, Szwajcarii, Chorwacji, Słowenii, Serbii. Ponadto w zawodach udział wezmą członkowie Kadry Narodowej Polski Kadetów, powołani przez Polski Związek Judo.

Impreza rozpocznie się w sobotę o godzinie 9.00. Uroczyste otwarcie zawodów zaplanowano na godzinę 16.00, natomiast o godzinie 16.15 rozpocznie się blok finałowy - walki o medale i dekoracja medalistów. W niedzielę w godzinach 9.00-15.00 odbędą się eliminacje, a o godzinie 16.00 walki finałowe. Tuż po nich ceremonia dekoracji zwycięzców.

Organizatorem zawodów jest KS "Gwardia" Bielsko-Biała. Wstęp jest wolny.

Puchar Europy EJU Kadetów w Judo w Bielsku-Białej

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.