bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 8 maja 2017
  • wyświetleń: 2859

Atemi Bielsko-Biała wróciło z zawodów z workiem medali

VIII edycja Międzynarodowego Grand Prix Śląska Polsko - Czeskiego w olimpijskim karate WKF, która odbyła się 6 maja w Głubczycach na Opolszczyźnie, zakończyła się kolejnym sukcesem młodych zawodników bielskiego klubu Atemi.

atemi, karate
Atemi Bielsko-Biała wróciło z zawodów z workiem medali · fot. Atemi Bielsko-Biała


Trzynastoosobowa grupa bielszczan wywalczyła 20 medali: 9 złotych, 5 srebrnych i 6 brązowych, co uplasowało bielską ekipę na pierwszym miejscu w klasyfikacji medalowej. W zawodach wzięło udział 194 zawodniczek i zawodników z Polski, Czech i Ukrainy.

Złote medale wywalczyli: Aleksandra Toś w konkurencjach kata indywidualne dziewcząt 8 i 9 lat, Krzysztof Karwowski w konkurencji kata indywidualne chłopców 11 lat, Daniel Fulara w konkurencji kata indywidualne młodzików 12-13 lat, Anna Kowalska w konkurencjach kata indywidualne juniorek młodszych 14-15 lat i juniorek 16-17 lat oraz drużyny kata dziewcząt 12-13 lat w składzie: Wiktoria Olma, Kaja Bednarowicz, Joanna Janota oraz drużyna kata juniorek 14-17 lat w składzie: Kaja Bednarowicz, Joanna Janota, Maria Kliś i drużyna kata juniorów 14-17 lat w składzie: Maciej Gawor, Daniel Fulara i Michał Polak.
Srebrne medale wywalczyli: Wiktoria Toś w konkurencji kata indywidualne dziewcząt 11 lat, Joanna Janota w konkurencjach kata indywidualne młodziczek 12-13 lat i juniorek młodszych 14-15 lat, Maria Kliś w konkurencji kata indywidualne juniorek 16-17 lat oraz Mikołaj Dobrzyński w konkurencji kata indywidualne juniorów 16-17 lat.

Brązowe medale zdobyli: Wiktoria Toś w konkurencji kata indywidualne dziewcząt 10 lat, Krzysztof Karwowski w konkurencji kata indywidualne młodzików 12-13 lat, Kaja Bednarowicz i Wiktoria Olma w konkurencji kata indywidualne młodziczek 12-13 lat oraz Maciej Gawor i Daniel Fulara w konkurencji kata indywidualne juniorów młodszych 14-15 lat.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.