bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 7 listopada 2016
  • wyświetleń: 2130

Kolejne medale karateków Atemi Bielsko-Biała - zdjęcia

W minioną sobotę 5 listopada w Pleszewie odbyły się stylowe Mistrzostwa Polski w Karate Shotokan - Młodzików 14-15 lat, kadetów 16-17 lat, juniorów 18-20 lat oraz seniorów od 21 lat. W zawodach rywalizowało ponad 230 zawodniczek i zawodników z 38 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate.

Kolejne medale karateków Atemi Bielsko-Biała - 05.11.2016 · fot. Atemi Bielsko-Biała


Dwa złote i brązowy medal przywieźli z Mistrzostw Polski zawodnicy bielskiego klubu karate Atemi. Anna Kowalska wygrała konkurencje kata indywidualne młodziczek 14-15 lat a Bartosz Mączka konkurencję kata indywidualne seniorów +21 lat. Na czwartym miejscu uplasował się Maciej Gawor w konkurencji kata indywidualne młodzików 14-15 lat.

W tym samym dniu u naszych południowych sąsiadów odbył się Grand Prix Ostrawy w olimpijskim karate WKF. Doskonale wypadli zawodnicy z Atemi zdobywając 2 złote, 1 srebrny i 3 brązowe medale. Złote medale wywalczyły siostry Aleksandra i Wiktoria Toś w konkurencji kata dziewcząt do 10 lat i 12-13 lat. Srebrny medal zdobyła drużyna kata młodziczek 12-13 lat w składzie: Joanna Janota, Kaja Bednarowicz i Maria Kliś.

Brązowe krążki powędrowały do: Daniela Fulary za konkurencję kata indywidualne młodzików 12-13 lat, Marii Kliś za konkurencję kata indywidualne młodziczek 12-13 lat oraz Grzegorza Wera za konkurencję kata indywidualne seniorów. W zawodach wzięło udział 350 zawodników z 64 klubów z 10 krajów.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.