bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 20 października 2016
  • 30 grudnia 2016
  • wyświetleń: 2221

W Centrum Wspinaczkowym Primaroca wybiorą "Dominatora"

Za nami:

W Centrum Wspinaczkowe Primaroca trwa kolejna edycję zawodów "Dominator". Zawody są przeznaczone dla miłośników wspinania boulderingowego. Portal bielsko.info objął zawody patronatem medialnym.Wzorem zeszłego roku Puchar będzie się składał z sześciu edycji, według kalendarza: 29.10.16, 26.11.16 (razem z Imprezą Andrzejkową i urodzinową Primaroca) oraz 30.12.2016. Kolejne terminy organizator poda w późniejszym terminie.

Zawodnicy będą podzieleni na następujące grupy: "Young Power" - w poprzednim sezonie zwycięzcą był Kuba Ziętek, "Old Power" - w ubiegłym roku królował Rysiu Cieślak oraz "Gruba stawka" z podziałem na panie i panów, w której tytułów będą bronić Agnieszka Ostrzałek i Paweł Zioło.

zawody dominator, wspinaczka, ścianka
III edycja zawodów Dominator · fot. Centrum Wspinaczkowe Primaroca


Zapisy na zawody ruszyły 17.10.2016. Wpisowe to koszt zaledwie 20 zł, płatne w recepcji.

Regulamin Pucharu we wspinaczce boulderingowej DOMINATOR:
1 punkt - bonus
2 punkt - top
3 punkt - flesz
Zwycięzcą każdej edycji zostanie osoba, która zbierze największą liczbę punktów ( według punktacji pucharu PZA). Do podsumowania pucharu będzie liczona punktacja z pięciu najlepszych występów. W przypadku remisu, podczas ostatniej edycji zostanie rozegrana dogrywka.

Wydaje się, że ledwo zamknęliśmy listopadowego Dominatora, a już goni nas grudniowy! :P 30.12.2016 od godziny 15:00 do 21:00 odbędzie się jego kolejna edycja połączona z SBC.

Silesia Bouldering Cup 2016/2017 czyli już III Puchar Śląska rozgrywany na pięciu najbardziej klimatycznych ściankach naszego regionu. Teraz czas na nasze Centrum Wspinaczkowe Primaroca!
Startujemy OPEN, w dwóch kategoriach: kobiet i mężczyzn. Podczas każdej eliminacji czeka na Was 20 boulderów.

Zapisy przewidziane są w dniu zawodów, wpisowe 20 zł. Równocześnie można zbierać punkty do Dominatora oraz SBC.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.