bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 15 listopada 2011
  • wyświetleń: 1384

Nowa libero BKS Aluprof

Nową siatkarką BKS Aluprof została libero reprezentacji Stanów Zjednoczonych Tamari Miyashiro - poinformowano na stronie bks.aluprof.eu.

Reklama

Tamari Miyashiro bks aluprof
fot. www.bks.aluprof.eu


Tamari urodziła się 8 lipca 1987 roku na w Honolulu na Hawajach. Ma 170 centrymetrów wzrostu i pochodzi z niezwykle usportowionej rodziny. Jej mama i siostra grały w siatkówkę na Uniwersytecie Hawajskim, a brat na Uniwerystecie Graceland. Ojciec nowej bielskiej siatkarki grał natomiast w football w zespole Northern Michigan.

Tamari Miyashiro ma za sobą występy w uniwersyteckim klubie z Waszyngtonu, a w ostatnim sezonie reprezentowała austriacki Post Schwechat, w którym grała z inną nową siatkarką BKS Aluprof - Alexis Crimes.

Od stycznia 2010 roku jest reprezentantką Stanów Zjednoczonych, z którymi sięgnęła m.in. po złoty medal World Grand Prix i brązowy medal Igrzysk Panamerykańskich. Obecnie Miyashiro wraz z reprezentacją USA przebywa na turnieju Pucharu Świata w Japonii. W Bielsku-Białej będzie obecna od 24 listopada tego roku.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.