bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 24 maja 2016
  • wyświetleń: 1297

Badmintoniści K.S.SET Mazańcowice na Mistrzostwach Polski

W dniach 13-15 maja w Suwałkach rywalizowali Młodzicy - Aleksandra Paluch i Piotr Wiercigroch. Pierwsze ich mistrzostwa można uznać za bardzo udane, zarówno w grze mieszanej, jak i Ola w grze pojedynczej wygrali swoje inauguracyjne mecze, awansując do najlepszej szesnastki turnieju.

Badmintoniści K.S.SET Mazańcowice na Mistrzostwach Polski · fot. bp


Tydzień później (20-23.05) w Kobierzycach na Dolnym Śląsku rywalizowali Młodzicy Młodsi - Justyna Biernot, Julia Piwowar, Michał Borowiec, Michał Szczypka, Jakub Waloszek. Najlepszym wynikiem pochwalić może się Justyna Biernot - zarówno w grze pojedynczej jak i podwójnej (z Aleksandrą Wrońską UKS Unia Bieruń) awansowała do drugiej rundy. Pozostali zawodnicy rozegrali bardzo dobre mecze i zdobyli cenne doświadczenie. Przypomnijmy, że Julia Piwowar i Michał Szczypka musieli rywalizować z przeciwnikami starszymi o dwa lata.

- Jestem ogromnie zadowolony z gry i postawy moich zawodników, do każdego pojedynku podchodzili skoncentrowani i zmotywowani, co zaowocowało bardzo dobrymi wynikami - podsumowuje trener Bartek Pietryja.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.