bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 24 października 2011
  • wyświetleń: 1617

Sukces judoczki z Bielska-Białej

Klub Sportowy Gwardia Bielsko-Biała może się znowu pochwalić medalem mistrzostw Polski w judo! Podczas zawodów rozegranych od piątku do niedzieli w Opolu do elity krajowych judoczek przebiła się Anna Skoczylas.

19-letnia bielszczanka ukoronowała swoje tegoroczne udane występy wejściem na podium w kategorii seniorek. Podopieczna Mieczysława Malczewskiego w pierwszej rundzie kategorii do 63 kilogramów bez problemów wygrała z Anną Rogowską z KJ Samuraj Koszalin. W drugiej rundzie przegrała jednak z Dominiką Błach z AZS AWFiS Gdańsk. Pozostała jej więc droga przez repasaże i przeszła ją demonstrując ogromne serce do walki i mocną psychikę. Najpierw wygrała z Sonią Lniany z GKS Czarni Bytom, a w walce o medal pokonała Magdalenę Kowalczyk z AZS AWFiS Gdańsk.

Warto też odnotować, że w kategorii do 52 kilogramów na 7 miejscu uplasowały się zawodniczki Gwardii Justyna Kamińska i Monika Zabrocka, a w punktacji klubowej bielszczanki zajęły 13 miejsce wśród 26 sklasyfikowanych klubów, uczestniczących w 55 Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorów i Seniorek.

new / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.