Sport

  • 14 marca 2016
  • wyświetleń: 1817

Medale zawodniczki K.S. SET

Bardzo dobry występ odnotowali zawodnicy K.S. SET Mazańcowice na Ogólnopolskim Turnieju Badmintona, jaki miał miejsce w miniony weekend w Imielinie.

Medale zawodniczki K.S. SET Mazańcowice na Ogólnopolskim Turnieju Badmintona · fot. bp


Na największe brawa zasługuje Aleksandra Paluch, która zdobyła złoty medal w grze podwójnej młodziczek (z Dominiką Kwaśnik Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle) oraz brązowy medal w grze pojedynczej. Tuż za podium znalazły się Ewa Piszczek i Zuzanna Pyclik w grze podwójnej młodziczek. Piąte miejsce wywalczył Jakub Waloszek w grze pojedynczej młodzików młodszych, Michał Szczypka i Julia Piwowar oraz Michał Borowiec i Justyna Biernot w grze mieszanej młodzików młodszych.

W turnieju brali udział: Justyna Biernot, Aleksandra Paluch, Ewa Piszczek, Julia Piwowar, Zuzanna Pyclik, Michał Borowiec, Stanisław Olearczyk, Michał Szczypka, Jakub Waloszek, Piotr Wiercigroch. - Wszyscy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, widać efekty przepracowanych ferii - podkreśla trener Bartek Pietryja.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.