bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 11 października 2011
  • wyświetleń: 2796

BKS przed sezonem - zdjęcia

BKS Aluprof zaprezentował skład drużyny siatkarek na sezon 2011/2012. Prezentacja odbyła się po raz pierwszy poza halą Bialskiego Klubu Sportowego.

Zgromadzonym w jednym z bielskich klubów gościom zawodniczki zaprezentowały się nietypowo bo podczas pokazu mody. Podopieczne trenera Mariusza Wiktorowicza na „wybiegu” wystąpiły w zimowej kolekcji strojów sportowych i oczywiście meczowych koszulkach. Dla kibiców jednak najważniejsze są aspekty sportowe.

BKS przed sezonem · fot. UM Bielsko-Biała


Do nowego sezonu PlusLigi Kobiet BKS Aluprof przystępuje z dużymi nadziejami na złoty medal. Pomóc w tym mają przeprowadzone transfery. Skład zespołu uległ dużym zmianom. Odeszły zawodniczki stanowiące trzon drużyny, jednak w ich miejsce ściągnięto siatkarki o równie wysokich umiejętnościach. Wśród nich znalazła się doświadczona Belgijka Liesbet Vindevoghel, działaczom udało się również podpisać kontrakty z Amerykankami: rozgrywającą Cassidy Lichtman oraz środkową Alexis Crimes. Skład zespołu wzmocniły także reprezentantki Polski: Joanna Wołosz i Klaudia Kaczorowska.

Rozgrywki ligowe bielszczanki zainaugurują 12 października meczem ze Stalą Mielec.

new / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.