Sport

  • 27 listopada 2015
  • wyświetleń: 1845

Sportowe Mikołajki w Bielsku-Białej

Małgorzata Lis z BKS Aluprof, Marcin Wika z BBTS-u Bielsko-Biała oraz Marek Sokołowski z TS Podbeskidzie zaprezentowali wspólny projekt trzech klubów. W mikołajkowy weekend 5-6 grudnia każdy kibic bielskiego sportu może kupić tylko jeden bilet, a mimo to zobaczyć trzy mecze.To wydarzenie bez precedensu! Trzy ekstraklasowe kluby z Bielska-Białej: BBTS, BKS Aluprof i TS Podbeskidzie na mikołajkowy weekend przygotowały dla swoich kibiców jeden wspólny bilet. Dzięki specjalnemu biletowi bielski kibic będzie mógł zobaczyć trzy mecze, które odbędą się w Bielsku-Białej w weekend 5-6 grudnia.

Mikołajkowy weekend rozpoczną siatkarze BBTS Bielsko-Biała, którzy w hali pod Dębowcem zmierzą się z Cerradem Czarnymi Radom (5.12.2015 godz. 14:00). Cztery godziny później (18:00) piłkarze TS Podbeskidzie zagrają na Stadionie Miejskim z Ruchem Chorzów. Mikołajkowy weekend zakończy spotkanie siatkarek BKS Aluprof z Impelem Wrocław (6.12.2015, godz. 18:00 w hali pod Dębowcem).

Dla wszystkich kibiców, którzy chcieliby zobaczyć na żywo wszystkie trzy mecze, bielskie kluby przygotowały specjalny bilet, który jest dostępny w sprzedaży stacjonarnej w siedzibach klubów: BBTS (ul. Karbowa 26), BKS Aluprof (ul. Rychlińskiego 19), oraz Podbeskidzie (ul. Widok 12). Za bilet normalny trzeba zapłacić 30, a za ulgowy 20 złotych. Sprzedaż biletów już od 27 listopada.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj