bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 31 października 2015
  • 12 listopada 2015
  • wyświetleń: 1098

KNO: przedpremiera Listy do M. 2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Multikino" podaj

Za nami:

W święta wszystko jest możliwe! - "Listy do M. 2" przedpremierowo 12 listopada w ramach cyklu "Kino na Obcasach".

Multikino


"Listy do M. 2" będą rozśmieszać, wzruszać i inspirować Panie do tego, by uwierzyły, że w święta wszystko jest możliwe i że to właśnie miłość jest najlepszym prezentem pod choinkę. Film pokażemy przedpremierowo już 12 listopada o godzinie 20.00 w Multikinie Czechowice-Dziedzice podczas listopadowej edycji projektu Kino na Obcasach. Bilety w cenie 21 zł.

Razem z Partnerami Multikino Czechowice-Dziedzice przygotowało szereg atrakcji poprzedzających projekcję filmu. Tego wyjątkowego wieczoru promować będziemy zdrowie i aktywność fizyczną we współpracy z Fitnessclub 24 Czechowice-Dziedzice, który przygotował wejściówki do klubu dla każdej z Pań! O tym, jak w okresie jesienno-zimowym zadbać o swoje ciało opowie Anna Matuk z Zaciszku Piękna, Browar Dziedzice zaprezentuje swoje najnowsze produkty - kosmetyki na bazie piwa, a każdą Panią powitalnym bezalkoholowym drinkiem poczęstuje Alternative Bar. A to jeszcze nie wszystko! Kulminacyjnym punktem wieczoru będzie pokaz barmański, na który zapraszają wyjątkowi w skali kraju FlairBrothers!

Dodatkowo, na uczestniczki tego wyjątkowego wieczoru czekają konkursy z atrakcyjnymi nagrodami:
- Nagroda główna: Zaproszenie dla dwóch osób na weekend w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Szarotka w Istebnej
- Zabieg kwasami medycznymi z całą pielęgnacją w Zaciszku Piękna
- Karnety do Fitnessclub24 Czechowice-Dziedzice
- Wejściówki na sobotnią imprezę w Klubie Muzycznym CHACHArnia
- Vouchery do Restauracji Browaru Dziedzice
- Zestaw kosmetyków na bazie piwa ufundowane przez Browar Dziedzice

Od wydarzeń znanych z "Listów do M" minęły równo cztery lata i wszyscy bohaterowie przygotowują się do kolejnej Wigilii. Mikołaj (Maciej Stuhr), który znalazł szczęście u boku Doris (Roma Gąsiorowska), wciąż nie może zdecydować się na oświadczyny, co prowokuje jego syna Kostka (Jakub Jankiewicz) do obmyślenia sprytnej, świątecznej intrygi z pierścionkiem zaręczynowym w tle.

Małgosia (Agnieszka Wagner) i Wojtek (Wojciech Malajkat) adoptowali Tosię (Julia Wróblewska), ale teraz, tuż przed Bożym Narodzeniem, ich rodzina musi zmierzyć się wspólnie z nową, trudną sytuacją, związaną ze zdrowiem Małgosi. Karina (Agnieszka Dygant) - obecnie wzięta pisarka i Szczepan (Piotr Adamczyk) - teraz taksówkarz, rozstali się, lecz ich ścieżki nieustannie się przecinają. Związek Betty (Katarzyna Zielińska) i "niegrzecznego" Mikołaja Mela (Tomasz Karolak) nie przetrwał próby czasu, Betty wychowuje ich synka Kazika z nowym partnerem Karolem (Marcin Perchuć).Kino Na Obcasach to projekt uznawany za jedną z wizytówek Multikina, należącego do jednego z największych operatorów multipleksów w Polsce i równocześnie niekwestionowanego lidera aktywności pozafilmowych. Stworzony z myślą o kobietach i ich potrzebach, ma zachęcać Panie do aktywnego wypoczynku w kinie. Przedpremierowym pokazom filmowym towarzyszą specjalne, kobiece atrakcje, takie jak pokazy mody, degustacje, prezentacje produktów, porady dotyczące pielęgnacji urody i zdrowego stylu życia, a nawet nauka tańca.

Zapraszamy!

KonkursMultikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Multikino

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Multikino" podaj