bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 31 października 2015
  • 21 listopada 2015
  • wyświetleń: 1805

Don Kichot w Domu Muzyki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj

Za nami:

Znakomity rosyjski balet Royal Russian Ballet przedstawia sztukę baletową Don Kichot z muzyką Ludwiga Minkusa. Libretto: Marius Petipa według powieści M. Cervantesa. Sztukę będzie można zobaczyć 21 listopada w Domu Muzyki.

Reklama

Royal Russian Ballet
Royal Russian Ballet · fot. BCK


Royal Russian Ballet - to powstały w Charkowie w 2007 roku zespół, złożony z artystów rosyjskich i ukraińskich, który szturmem zdobywa sceny baletowe całego świata oraz prestiżowe, międzynarodowe nagrody.

Kierownictwo artystyczne zespołu sprawują dwie wspaniałe osobowości:
  • Mikhail Bezzubikov - solista Bolshoi Ballet, ukończył słynną rosyjską szkołę choreografii w Perm i w uznaniu wielu zasług otrzymał tytuł Honorowego Artysty Rosji;
  • Anatoliy Kazatskiy - manager zespołu, tancerz i choreograf, m.in. zwycięzca Międzynarodowego Konkursu „Serge Lifar 2002”.


Sztuka baletowa "Don Kichot" w wykonaniu Royal Russian Ballet będzie można zobaczyć 21 listopada o godzinie 17.00. Bilety w cenie 100 zł.

BM / bielsko.info

źródło: Bielskie Centrum Kultury

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj