bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 5 października 2015
  • 17 października 2015
  • wyświetleń: 2263

Koncert Kleszcz & Dino w RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj

Za nami:

One2Pablo oraz MaxFlo zapraszają na premierowy koncert reprezentantów wytwórni MaxFlo Records, czyli Kleszcz & Dino w Bielsku-Białej! Jako support z kolei wystąpią reprezentanci wytwórni Epsilon Records, czyli Naser, JHN i Majtymajk oraz NK Klan.

Reklama

Muzyków na żywo będzie można usłyszeć w sobotę, 17 października. Otwarcie bram o godzinie 19.00, start o godzinie 20.00. Wstęp 10 złotych, bez ograniczeń wiekowych.„HorRYM JESTem” to eksperymentalny album rapera Kleszcza i producenta DiNO. Zawiera 16 utworów utrzymanych w baśniowej konwencji. Jak mówią sami artyści, jest przede wszystkim mrocznie i magicznie, ale są też wyjątki od reguły. Treść krążka opisują następująco: Nie chcemy być hermetyczni. Przecież w każdym momencie ludzkiego życia stan ducha jest inny - dziś świeci słońce, a jutro pada deszcz. I odwrotnie. Odzwierciedleniem właśnie tych stanów jest nasz debiutancki album.

Jako że „HorRYM JESTem” to płyta duetu, nie znajdziemy na niej produkcji niebędącej autorstwa DiNO. Nie oznacza to jednak, że nie pojawiają się na niej goście. Wokalnie Kleszcza wsparli bowiem: K2, Lilu, Skorup, Luk Step i Sit. Za skrecze odpowiadają: DJ Hopbeat i DJ Bambus (Pokahontaz).

Kleszcz & DiNO to przykład dość nietypowej kooperacji. Artystów dzieli wiek, doświadczenie, środowisko. Łączy muzyka. Kleszcz jest raperem ze świata undergroundu. To, podobnie jak K2, były członek inicjatywy MaxFloLab. DiNO ma już za to na koncie m.in. złotą płytę za "Rekontakt" Pokahontaz. Do jego bitów dogrywają się czołowi polscy raperzy, jak choćby: Rahim, GrubSon czy Buka.

Koncert Kleszcz & Dino w RudeBoy

BM / bielsko.info

źródło: RudeBoy Club

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj