Reklama

Rozrywka

  • 29 czerwca 2015
  • 14 lipca 2015
  • wyświetleń: 2140

KNO: przedpremiera Magic Mike XXL

Materiał partnera:

Najgorętsza komedia tego roku - "Magic Mike XXL" przedpremierowo 14 lipca w ramach cyklu "Kino na Obcasach" w Multikinie, który skierowany jest tylko dla Pań (Panowie nie będą wpuszczani na salę kinową).

Gwiazdy światowego hitu Magic Mike z 2012 roku: Channing Tatum, Matt Bomer, Joe Manganiello, Kevin Nash, Adam Rodriguez oraz Gabriel Iglesias pojawią się również w drugiej części najgorętszej komedii tego roku — Magic Mike XXL. Panie będą mogły zobaczyć go przedpremierowo już 14 lipca w wybranych kinach sieci Multikino - w tym premierowo w Czechowicach-Dziedzicach!Razem z Partnerami Multikino Czechowice-Dziedzice przygotowało szereg atrakcji poprzedzających projekcję filmu. Tego wyjątkowego wieczoru promować będziemy zdrowie i aktywność fizyczną we współpracy z Fitness Club 24 Czechowice-Dziedzice, który przygotował wejściówki do klubu dla każdej z Pań! O zdrowym żywieniu i stylu życia opowie Przystanek Zdrowia i Urody, Browar Dziedzice zaprosi na jesienny V Konwent Kobiet Podbeskidzia, a każdą Panią powitalnym bezalkoholowym drinkiem poczęstuje Alternative Bar. A to jeszcze nie wszystko! Na uczestniczki tego wyjątkowego wieczoru czekają również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania będą między innymi:
  • Karnety do Fitness Club 24 Czechowice-Dziedzice
  • Zaproszenia na V Konwent Kobiet Podbeskidzia
  • Zaproszenia na event Browaru Dziedzice "Kobieta Zdrowa = Piękna"
  • Vouchery do Restauracji Browaru Dziedzice
  • Vouchery do wykorzystania w Przystanku Zdrowie i Uroda


Nie zapominajmy o głównej atrakcji wieczoru! Akcja filmu Magic Mike XXL rozgrywa się trzy lata po tym, jak Mike, będąc u szczytu sławy, zakończył karierę striptizera. Teraz także pozostali członkowie Kings of Tampa są gotowi poszukać sobie nowego zajęcia. Chcą to jednak zrobić w swoim stylu — wystąpić w Myrtle Beach ostatni raz, z wielką pompą, i zaprosić na scenę legendarną gwiazdę — Magic Mike’a.

Multikino


Kino Na Obcasach to projekt uznawany za jedną z wizytówek Multikina, należącego do jednego z największych operatorów multipleksów w Polsce i równocześnie niekwestionowanego lidera aktywności pozafilmowych. Stworzony z myślą o kobietach i ich potrzebach, ma zachęcać Panie do aktywnego wypoczynku w kinie.

Spotkania w ramach cyklu Kino Na Obcasach organizowane są w wybrany wtorek miesiąca o godzinie 20-tej, równocześnie w kilkunastu kinach w Polsce. Przedpremierowym pokazom filmowym towarzyszą specjalne, kobiece atrakcje, takie jak pokazy mody, degustacje, prezentacje produktów, porady dotyczące pielęgnacji urody i zdrowego stylu życia, a nawet nauka tańca.

Zapraszamy!

KonkursMultikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Multikino" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Multikino

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Multikino" podaj