Reklama

Rozrywka

  • 12 czerwca 2015
  • 20 czerwca 2015
  • wyświetleń: 2177

Warsztaty z MasterChefem

Za nami:

Już w sobotę, 20 czerwca będzie można wybrać się w kulinarną podróż przez Filipiny, Maroko, Koreę i Brazylię wraz ze zwyciężczynią III edycji MasterChefa - Dominiką Wójciak!

Uczestnicy wspólnie przygotują pyszne, lokalne i aromatyczne dania, ale również posłuchają opowieści Dominiki, która przywiozła te przepisy wędrując z plecakiem i smakując kawał naszego globu! Warsztaty odbędą się o godzinie 14.00 i potrwają do godziny 18.00 w Marionie przy ul. Komorowskiej 35 w Bielsku-Białej.

Menu:
  • Maroko: sałatka z pieczonej marchwi z kiszoną cytryną i miętą
  • Korea: kimchi ramen
  • Filipiny: kurczak adobo z ryżem
  • Brazylia: pudding kokosowy z tapioki z mango i truskawkami


Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 190 zł od osoby. Obowiązują wcześniejsze rezerwacje miejsc pod adresem: rezerwacje@agencjakulinarna.pl. Tylko wpłata na konto jest gwarantem uczestnictwa. Ilość miejsc jest ograniczona! Dołącz do wydarzenia na: http://www.facebook.com/events/1433500566957357/

Warsztaty z MasterChefem


Dominika Wójciak - 29-letnia autorka bloga Dominika Wójciak - Kulinarne Bezdroża. Z zawodu geodeta, z zamiłowania gotująca podróżniczka. Potrafi przejść nawet dwieście kilometrów himalajskimi szlakami, kosztując po drodze lokalnych smakołyków. Ze swoim partnerem odwiedziła już wspomniane Himalaje, Borneo i Indie. Podczas każdej wyprawy zbiera kulinarne doświadczenia i egzotyczne przyprawy. Uwielbia robić sery, masło i jogurty z mleka, które przywozi ze swojej rodzinnej miejscowości, Sidziny. Swoje rodzinne Podhale uważa za jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie. Obecnie mieszka w Krakowie, gdzie planuje w przyszłości otworzyć swoją restaurację. Jej ulubionym szefem kuchni jest Yotam Ottolenghi. Dzięki programowi MasterChef miała okazję poznać m.in. Gordona Ramsaya, który zachwycił się jej kuchnią!

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.