bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 26 sierpnia 2011
  • 27 sierpnia 2011
  • wyświetleń: 2258

Bezpieczny powrót do szkoły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Za nami:

W najbliższą sobotę (27 sierpnia) w godzinach od 11.00 do 19.00 w Gemini Park będzie się działo! Do listy atrakcji związanych z akcją „Bezpieczny powrót do szkoły”, organizowaną przez Centrum we współpracy z Komendą Miejską Policji, dołączą wynalazki stworzone przez dzieci pod okiem konstruktorów i fizyków.

gemini park drezyna


gemini park katapulta


Gemini Park echo


Dzięki Uniwersytetowi Dziecięcemu Unikids każde ciekawe świata dziecko będzie mogło przeprowadzić niezwykłe eksperymenty. Za pomocą echo-machiny sprawdzi, jak szybko rozchodzi się dźwięk w powietrzu. Przeprowadzi doświadczenia z wykorzystaniem butelkowej rakiety odrzutowej, dymiącej armaty powietrznej oraz średniowiecznej katapulty. Unikidsowa drezyna zdradzi mu tajniki przekładni mimośrodowej. Wirująca iluzja optyczna zakręci jego dłonią. Dzięki barwnym opisom będzie można poznać zasadę działania każdego urządzenia.

Dzieci, których nie fascynuje świat nauk ścisłych, wezmą udział - dzięki szkole języka angielskiego Helen Doron - w warsztatach tworzenia ulubionych zwierzątek z balonów i puszczania baniek mydlanych, jak też w malowaniu buziek i przyspieszonym kursie rysowania księżniczek, rycerzy i smoków. Każdy maluch otrzyma słodką niespodziankę.

Dzieci, pełne naukowych i artystycznych wrażeń, nie mogą zapomnieć o idei, która przyświeca sobotniemu spotkaniu - o zagadnieniu bezpieczeństwa.

Podczas imprezy Gemini Park oraz wolontariusze Fundacji Aktywności Społecznej Złote Łany zapraszają wszystkich przybyłych do Centrum do wzięcia udziału w zbiórce przed hipermarketem Real przyborów szkolnych dla dzieci z rodzin potrzebujących. Cenna inicjatywa i dobra szkoła solidarności dla najmłodszych.

Gemini Park zaprasza mieszkańców Bielska-Białej i okolic na pełną wrażeń ostatnią sobotę wakacji.

Gemini Park

43-300 Bielsko-Biała
ul. Leszczyńska 20

tel. 033 484 07 00
fax 033 484 07 01

olik / bielsko.info, źródło: Gemini Park

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj