Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 25 marca 2015
  • 28 marca 2015
  • wyświetleń: 1325

Koniec Świata wystąpi w Rudeboy!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj

Za nami:

W 2015 roku zespół Koniec Świata obchodzi swoje 15-lecie. Z tej okazji zagra 15 koncertów w całej Polsce, w tym także w bielskim klubie RudeBoy.Jubileuszowy koncert zespołu Koniec Świata odbędzie się w sobotę, 28 marca o godzinie 19.30. Bilety w cenie 20 zł w przedsprzedaży i 30 zł w dniu koncertu są dostępne w punktach:
  • RUDEBOY CLUB, ul. 1-go Maja 20, w godz. 18.00-24.00,
  • Info punkt C.H. SARNI STOK, w godz. 09.00-21.00,
  • Salon Muzyczny ELPA, ul. 1-go Maja 19, w godz. 10.00-17.00

oraz na stronie w dziale kup bilet: www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet.

Podczas występu artyści zaprezentują utwory nowe, starsze i najstarsze. Dużo piosenek z kultowej płyty Kino Mockba, a także krótki set akustyczny. Gościem specjalnym podczas urodzinowego koncertu będzie zaprzyjaźniony z Końcem Świata trójmiejski zespół Radio Bagdad.

koniec świata


Koniec Świata to rock&rollowo-folkowa wizytówka Śląska. Od 2000 roku zagrali ponad 700 koncertów w Polsce, a także Niemczech, Czechach, Słowacji i Ukrainie. Byli na największych festiwalach: Przystanek Woodstock, Jarocin, Seven Festival, Cieszanów Festival. Na sześciu albumach wydanych przez Koniec Świata, znajdziemy energetyczne utwory o miłości, rewolucji i życiu w metropolii, zawieszonej gdzieś poza czasem i szerokością geograficzną.

Koniec Świata na swoich płytach umiejętnie łączy trudne tematy utworów ze zwiewnymi, wpadającymi w ucho melodiami, lecz dopiero koncerty pozwalają w pełni przekonać się o ich sile. Świetny kontakt z publicznością, śpiewającą z zespołem refreny, a nawet całe utwory. Energia i profesjonalizm na scenie. To wszystko stawia Koniec Świata w gronie pretendentów do miana ?głosu pokolenia? dzisiejszych nastolatków i dwudziestoparolatków.

Poza wydawaniem płyt i intensywnym koncertowaniem muzycy znajdują czas także na inne zajęcia: W 2007 roku Jacek Stęszewski i Jacek Czepułkowski skomponowali muzykę do filmu ?Raj za Daleko? w reżyserii Radosława Markiewicza, a obraz ten został uznany za najlepszy film polski na Festiwalu Era Nowe Horyzonty we Wrocławiu.

Rok 2012 rozpoczęli doskonale przyjętym występem na festiwalu Odjazdy, a 19 października wydali płytę Hotel Polonia, która z miejsca zdobyła uznanie krytyków i fanów zespołu. Koniec Świata promował to wydawnictwo kilkudziesięcioma koncertami w całym kraju, za każdym razem gromadząc tłumy fanów. Kilkukrotnie całe sale zostały wyprzedane, a kilka koncertów, z uwagi na wielkie zainteresowanie publiczności, odbyło się dwukrotnie.

BM / bielsko.info, źródło: RudeBoy Club

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Klub RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.